FERAGATNAME

pihaber için Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sitemizin sorumluluk reddi beyanıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

pihaber için Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://www.pihaber.net/ – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amacıyla yayınlanmıştır. pihaber, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (pihaber) bulduğunuz bilgilerle ilgili olarak yapacağınız her türlü işlemin riski tamamen size aittir. pihaber, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin farklı gizlilik politikalarına ve kontrolümüz dışında olan şartlara sahip olabileceğini unutmayın. Lütfen herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Koşullarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, tadil etmemiz veya bu belgede herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku